Про компанію

Останнім часом альтернативні джерела енергії наростаючими темпами витісняють традиційні джерела енергії і тим самим підвищують енергетичну незалежність регіону, а також покращують екологічну обстановку.

Такому прогресу сприяють різні державні програми, спрямовані на економічне стимулювання розвитку альтернативної енергетики. Особливо стрімко розвивається сонячна енергетика, і в майбутньому за прогнозами експертів саме сонячні джерела енергії займатимуть істотну частку серед усіх інших джерел енергії. Оскільки цей напрямок досить молодий є великий ресурс технічного вдосконалення та інноваційних підходів при створенні сонячних модулів.

Хвиля прогресивного розвитку енергетичної галузі докотилася і до України, прийняті зміни до закону про електроенергетику спрямовані на стимулювання інвестицій в електростанції з використанням альтернативних джерел енергії завдяки спеціальним «зеленим тарифам» визначеним для кожного типу електростанцій.

 

Наша компанія ТОВ «Кристал Енерджі» спеціалізується на передових досягненнях в області побудови сонячних електростанцій та грамотній їх інтеграції в енергетичний комплекс об'єкта.

Мета компанії - професійно втілювати в життя ідеї замовника по створенню сонячних електростанцій. При цьому ми дотримуємося правила: нічого не нав'язуючи замовнику, допомогти йому об'єктивно оцінити ефективність використання сонячної електростанції на своєму об'єкті.

В основу наших проектів ми вкладаємо знання досвідчених фахівців і розробки провідних світових виробників, що дозволяє нам швидко знаходити оптимальне рішення з електропостачання об'єкту і якісно реалізовувати його на практиці.

Наша компанія здійснює повний комплексний супровід проектів по сонячним електростанціям. Замовнику не треба когось шукати - все необхідне зробимо ми.